Biuro Konsylion zajmuje się kompleksowym doradztwem i obsługą firm i instytucji w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego.

Profesjonalna, wykwalifikowana oraz kreatywna kadra naszej firmy, systemowe rozwiązania z dziedziny BHP oraz najnowocześniejsza technologia w oferowanych urządzeniach i nowatorskie rozwiązania w ich zastosowaniu, a także rzetelna obsługa każdego kontrahenta gwarantują zadowolenie klientów, co przekłada się na wspólny sukces.

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta uwzględniając jego oczekiwania i profil działalności danej firmy.

Współpracujemy z inspektorami ochrony przeciwpożarowej oraz z ratownikami medycznymi co daje nam możliwość zapewnienia naszym Klientom profesjonalnej obsługi w pełnym zakresie ich oczekiwań.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie przyczynia się do zminimalizowania ryzyka wypadkowego i poprawy ochrony przeciwpożarowej.

Wysokiej jakości obsługa BHP i ppoż. zapewnia możliwość pełnej koncentracji na optymalnym zarządzaniu przedsiębiorstwem osiągając tym samym wymierne korzyści.

 

Zapraszamy do współpracy

Konsylion